Instrukcja korzystania z BIP

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Biuletyn Informacji  Publicznej ( BIP) Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów we Wrocławiu  został opracowany zgodnie z wymogami Ustawy z dnia
6 września 2001  r. o dostępie do informacji publicznej  oraz Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej

BIP Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów we Wrocławiu  zawiera informacje służące udostępnieniu informacji publicznej w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci Internet. Menu przedmiotowe znajduje się z lewej strony ekranu. Umożliwia wyświetlenie w polu prezentacji (głównej części ekranu) zamieszczonych na dany temat treści.

Stopka strony  ( dolna, zawsze widoczna część ekranu) zawiera informacje o funkcjonowaniu i redakcji serwisu.

Mapa serwisu umożliwia z kolei zapoznanie się z pełną zawartością własnej strony WWW prowadzonej przez Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa, która zawiera znacznie więcej informacji niż niniejsza strona BIP.

Strona główna ( rządowa) BIP umieszczona została pod adresem www.bip.gov.pl  Zapewnia ona dostęp do informacji publicznych udostępnionych w BIP według menu podmiotowego lub przedmiotowego. Strona główna BIP zawiera wykaz podmiotów obowiązanych do udostępnienia informacji publicznej, wraz z odnośnikami umożliwiającymi połączenie z właściwymi stronami WWW.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:DOIIB
Data utworzenia:2020-03-11
Data publikacji:2020-03-11
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:2286